Jádrové vrtání

​        S diamantovým jádrovým vrtáním se vytváří přesné otvory do stěn, podlah nebo stropů. Vrtaným materiálem může být – cihla, normální nebo silně armovaný beton, pískovec, kámen. Vrtání probíhá bez prachu a vibrací. Vše probíhá mnohem rychleji, než kdyby se otvor sekal bouracím kladivem.

jádrové vrtáníK naší práci využíváme profesionální stroje na jádrové vrtání CARDI TALPA a nově na řezání zdiva pilu HUSQVARNA K970 CHAIN. 

U jádrového vrtání se snažíme o maximální flexibilitu, jsme schopni vrtat v úzkých šachtách i jímkách (minimum 1 m). Díky variabilnímu ALU lešení vrtáme až do výšky 8 m nad zemí, pomocí hydraulické plošiny dokážeme pracovat i v méně přístupných místech až do výšky 5 metrů.

jádrové vrtáníV naší výbavě nechybí ani prodloužení v maximální délce až 300cm, k dispozici máme také trhač jader. Proto jsme schopni vrtání základů a kleneb v historických budovách. Kde je potřeba enormní délka vrtu a je zde kladen důraz na minimum vibrací, kvůli možnému poškození statiky objektu.

Speciálně provádíme také vrtání pod úhlem až 45°, při naklonění soupravy i více.

Používáme 10 základních rozměrů korunek od firmy BERNER a HILTI, po dohodě zajistíme i jiný rozměr. Rozměry korunek jsou v přiloženém souboru s ceníkem.

Řezání betonu 

Provádíme také řezání betonu, jak s vodním chlazením tak i na sucho. Jsme schopni dělit beton o síle 380mm a díky diamantové ruční motorové pile také vyřezávat různé otvory do železobetonových konstrukcí.

ImageImageImage

 

Ceny jádrového vrtání

Ceny jsou smluvní. Ke stažení je ceník, kde je cena počítána za 1 cm vrtu bez DPH. V ceníku je i kalkulátor cen vrtů. Pokud lze kotvit mechanicky, kotvení je zdarma k ceně vrtu.

Jádrové vrtání, které přímo souvisí s instalatérskou nebo topenářskou zakázkou, kde je rozpočet nad 100.000 kč je pro Vás ZDARMA.

cennabidkajadrovevrtani 2017.xlsx (19kb)