Podlahové vytápění + Anhydrit a izolace (na klíč)

 

Provádíme podlahové vytápění za nejlepší ceny s 20 letou zárukou na ucelný systém TACKER. Komponenty systému jsou od značky IVAR, potrubý je velmi kvalitní Pex-al-Pex 16x2 alternativně 18x2. Možná je i projekce pro investory, kteří plánují instalaci svépomocí. Poptávky a jejich zpracování je zdarma. Možná velkoobchodní spolupráce při větších odběrech systému TACKER.

Pro rok 2017 jsme pro Vás připravily akci na kompletní dodávku podlah a podlahového vytápění. Snažíme se vyhovět poptávce po perfektně odvedené práci za rozumnou cenu a to vše bez starostí a od jediné firmy. V naší nabídce jsou všechny práce od srovnání podkladu, pokládky polystyrenu, systémových desek nebo folie, pokládky potrubí Al-Pex až po zalití anhydritem. Spolupracujeme s firmou Mixin s.r.o. která používá nejnovější technologie pro lité podlahy. To vše aby jste dostaly tu nejlepší kvalitu. 


 něco navíc....  

Jako jedni z mála, vyhotovíme protokol o průplachu a naplnění podlahového vytápění a po zátopu vše překontrolujeme naší termokamerou FLIR E8 s protokolem (máte dokonalý přehled o rozložení podlahového vytápění). Samozřejmostí je i zaregulování rozdělovače také za pomocí termokamery.

U hotového podlahového vytápění (podlahy) provádíme zátopovou zkoušku a měříme vlhkosti anhydritu. Je to pro Vás důležitá informace aby se mohlo pokračovat v dokončovacích pracích (plovoucí podlahy, dlažby, vinyl, atd)  

 

Možnost zapůjčení elektrokotle Protherm RAY 9kw nebo RAY 6kw na vysoušení podlahy. Před instalací finálního zroje tepla (tepelné čerpadlo, plynový kotel) - zajistí se tím návaznost řemesel (nemusíte čekat na vysušení měsíce, cca do 14 dnů vlhkost pod 10%)


            PROVÁDÍME NAD 50 INSTALACÍ PODLAHOVÉHO VYTÁPĚNÍ ROČNĚ

(viz mapa pro 2016/2017 níže)

 


Image


Galerie - podlahové vytápění